Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Оренда квартири подобово та на довготривалий термін

Для початку треба визначитися з сумою, за яку ціну Ви готові здати квартиру. Вартість оренди залежить від місця розташування і тих умов, які в ній є. Зателефонувавши в декілька компаній, які займаються орендою, дізнайтеся, чи є у них квартири схожі на Вашу і за якою ціною, на місяць, вони обходяться. У кожному агентстві будуть різні варіанти цін, тому краще зателефонувати за кількома номерами і тоді вже приблизно вирішити для себе за якою ціною будете здавати в оренду квартиру.

Стан та ремонт Вашої квартири повинні відповідати переслідуваним Вами цілям. Для того, що б квартира приносила хороший прибуток, в ній повинні бути хороша підлога і бажано паркет. Кухня повинна бути повністю обставленою, в наявності весь посуд, кухонна та аудіо-відео-техніка, сантехніка повинна бути нова. Бажано щоб були нові меблі.

Для того, щоб знайти орендаря, зверніться в агентство. Ви звичайно ж і самі можете шукати потенційних клієнтів, але краще поручити цю справу професіоналу. Там Вам запропонують скласти договір про оренду і, не дивлячись на те, що агентство бере відсоток за послугу, ви все одно будете отримувати бажану суму за квартиру.

Кому здавати квартиру, вирішувати тільки Вам, не кидайтеся на будь-кого, навіть запропонованого агентством. Ви ж зацікавлені в тому, щоб орендар знімав квартиру на тривалий термін, тому, якщо агентство запропонує людей, яким квартира потрібна на пару місяців, сміливо відмовляйте, або Вам доведеться знову шукати орендарів і бігати в агентство. Дуже привабливим є варіант, коли квартиру знімає компанія-роботодавець для своїх співробітників. У такому випадку, Ви завжди можете бути впевнені, що квартира буде затребувана. Здаючи квартиру, будьте впевнені в тому, що вона не стане непридатною для проживання. Поговоріть з квартиронаймачем, дізнайтеся, хто буде користуватися Вашим майном протягом цього часу. Якщо ж щось у ньому Вас бентежить і здається підозрілим, не погоджуйтеся, шукайте далі.

Ніколи не вірте нікому на слово, завжди укладайте договір, в якому буде зазначено, на який термін Ви укладаєте угоду, яка сума і в який термін буде виплачуватися. У договорі обов'язково допишіть пункт про те, що якщо орендар вчасно не внесе зазначену суму, тоді буде нараховуватися пеня, у розмірі 0.5-1% від суми договору. Якщо ж протягом місяця Ви так і не отримаєте гроші, тоді квартира буде вважатися вільною. Якщо Ви укладаєте договір більше ніж на два роки, тоді вказуйте суму тільки за перші півроку, тому що ціни будуть рости і не варто вказувати одну суму на весь термін оренди. Це вирішується пунктом про те, що після закінчення півроку вартість оренди квартири буде обумовлюватися обома сторонами.

Як власник, Ви маєте право контролювати, як поводяться з Вашим майном, але бажано навідуватися до орендарів в гості не частіше одного разу на місяць, інакше це може здатися їм нав'язливою ідеєю. Орендар не має право міняти замки, тільки якщо була крадіжка, але Ви маєте право відразу ж отримати дублікат ключа. Як власник нерухомості, будьте завжди на сторожі, в квартирі повинні знаходитися тільки ті, кому Ви орендували квартиру, не повинно бути ніяких затримок по виплаті.

Коли термін оренди закінчиться і потрібно буде приймати квартиру від орендаря, зверніть увагу чи в тому стані вона знаходиться, в якому Ви здавали її в оренду і якщо все в порядку повертайте страховий депозит. Перевірте рахунок на АТС, раптом там набралася кругленька сума, і поміняйте на всякий випадок замки, довіряй, але перевіряй.Коментарі: