Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Як правильно вибрати житло

Чому житло сьогодні настільки дороге? Щоб дозволити собі придбати навіть однокімнатну квартиру, людині, котра працює за чесно зароблену заробітну плату, доведеться складати на неї з десяток років. Для більшості придбання квартири вважається нездійсненною мрією чи просто розкішшю? Насправді це не розкіш, просто в умовах постійного зростання цін власники завищують ціни на нерухомість, піднімають їх також посередники. Отож, шукайте власників, котрі самотужки намагаються продати власне житло. У протилежному випадку Вам доведеться переплатити, адже «підкований ріелтор» майстерно завищить ціну, щоб отримати вищу комісію від продажу.

Першим дзвіночком, який має попередити Вас, що Вас намагаються обманути, стане надзвичайно приємний співрозмовник-власник квартири, котра продається. Якщо ціну реально завищують, то при телефонній розмові акцентуватимуть Вашу увагу на євроремонті, замінених вікнах та дверях, проте можуть опустити той факт, що в квартирі слабка проводка чи погана підлога, котру необхідно міняти на нову. Для цього необхідно самотужки переконатися у стані житла.

Зверніть увагу на стан під’їзду та двері у будинок, чи працює домофон, які запахи там переважають, чи не валяються на підлозі пивні пляшки чи сигаретні недопалки. Звичайно, краще коли у під’їзді на підвіконні квіти та фіранки, ніж пляшки та сигаретний дим. Стан сходової клітки розповість Вам про жильців та можливо Ваших майбутніх сусідів з якими, до речі, обов’язково поспілкуйтеся та розпитайте про власників квартири, причини продажу, чи не здавали цю квартиру у подобову чи довготривалу оренду та як часто мінялися орендарі у останньому випадку. Дана інформація допоможе встановити той факт, чи являється чесним продавець та чи не збирається він приховувати від Вас «дрібниць», котрі можуть суттєво вплинути на ціну чи взагалі Ваш вибір щодо її купівлі. Також перевірте усі вмикачі та розетки, ввімкніть кілька потужних приладів одночасно, щоб перевірити стан проводки, відкрийте крани та перевірте чи вони не течуть, гляньте по закутках чи немає плісені та вологи. Всі ці на перший погляд «дрібнички» можуть створити значні проблеми для майбутніх жильців. Розгляньте район, де знаходиться квартира, чи освічуються ввечері вулиці, чи вчасно їх прибирають літом та розчищають від снігу зимою, як близько знаходиться дитячий садочок чи школа, зупинки автотранспорту, ринок чи супермаркет.

Квартири, розміщені у центральній частині міста, здебільшого коштують в півтора-два рази дорожче, ніж житло у спальних районах та віддалених від центру вулицях. Здебільшого здають такі квартири подобово, у туристів вони користуються значним попитом. Вибираючи квартиру, перемістіть центр своїх пошуків у більш віддалені райони міста, це знизить вартість покупки як мінімум на чверть. Не довіряйте таку важливу покупку навіть знайомим чи родичам, тим паче малознайомому ріелтору та нотаріусу. Власноруч переконайтеся у достовірності всіх документів, перш ніж приступати до наступного кроку.Коментарі: