Miete - квартири в Україні
Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

В Івано-Франківську у будинку звалилося перекриття

На минулих вихідних в Івано-Франківську в двоповерховому будинку будівлі 1827 року звалилися перекриття відразу двох поверхів. В зону обвалу потрапила приміщення магазину Watsons і двоє покупців з продавцем виявилися заблокованими. В результаті обвалення під завалами опинилися три людини, але їх вдалося врятувати і навіть обійтися без госпіталізації. Незважаючи на неможливість застосувати спецтехніку, рятувальникам вдалося оперативно витягти постраждалих з-під завалу і, після надання допомоги в лікарні, їх відпустили додому.

Міський голова Віктор Анушкевичус повідомив про створення спецкомісії для з'ясування причин того, що сталося, оскільки будівля була відсутня у переліку аварійних об'єктів. Більш того, в цьому будинку розташовувався офіс міської інспекції з благоустрою. За результатами вивчення комісія прийшла до висновку, що обвалення стало наслідком старості будівлі, повідомив журналістам СТБ заступник мера Зіновій Фітель.

Експерти стверджують, що недостатнє фінансування ремонту івано-франківських житлових будинків загрожує ще більшими руйнуваннями в майбутньому, оскільки значна частина забудови міста сформувалася ще за часів Австро-Угорської імперії. Місцева влада зобов'язана допомогти постраждалим людям в цьому випадку, яким доведеться знімати квартири в Івано-Франківську подобово або номери в готелях, поки не знайдуть коштів для придбання постійного житла.Джерело: est.uaКоментарі: