Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Чи зможе Україна успішно провести футбольний чемпіонат Євро-2012?

Майже дві третини українців вірять у те, що Україна зможе успішно провести футбольний чемпіонат Євро-2012. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного групою компаній Research& Branding Group, озвучені 29 лютого на прес-конференції «100 днів до Євро-2012. Новий досвід для України».

«Загалом за результатами досліджень, понад 60% опитаних вважає, що Україна гідно впорається з проведенням Євро-2012. Основним ефектом для країни від турніру, на думку громадян, стане поліпшення транспортної, туристичної та спортивної інфраструктури», - заявив керівник соціологічної компанії Євген Копатько, повідомляє Інформаційний центр "Україна-2012".

Під час опитування респондентів також запитували, як вони ставляться до того, що під час турніру в Україну приїде багато іноземних туристів. Більшість позитивно до цього відноситься, в тому числі і через те, що приїзд туристів дасть можливість заробити, здаючи, наприклад, квартири подобово Львів, Київ, Харків чи Донецьк. Однозначно негативно до приїзду великої кількості іноземних гостей ставляться близько 8% опитаних.

На запитання, хто найбільше зробив для успішного проведення Євро-2012 в Україні, більшість респондентів відповіли, що основною є заслуга держави (центральних органів влади) (44,1%), а також бізнес-структури (36,5%) і влада приймаючих міст (26,1%).

Підсумовуючи, Євген Копатько зазначив, що на його погляд, за ті дні, які залишилися до турніру, Україні необхідно до досконалості довести інфраструктурі проекти, які готують до чемпіонату, та посилити інформаційний супровід Євро-2012. Уваги також заслуговує питання підготовки волонтерів, які працюватимуть з іноземними гостями.

Загальноукраїнське дослідження було проведено в 24 регіонах та АР Крим, опитано 2079 респондентів, похибка вибірки +/- 2,2%.



Коментарі: