Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Ціни на житло під час Євро-2012 й далі зростають

Українські готелі зажди відрізнялися від європейських співвідношенням ціна-якість обслуговування, вартість проживання у нас достатньо висока, а рівень комфорту бажає бути значно кращим. Через це уже близько десяти років розвивається подобова оренда квартир, яка з кожним роком набирає все більшої популярності, особливо серед туристів. Оренда квартири подобово в місті Київ обійдеться щонайменше удвічі дешевше, ніж номер у готелі, де зможуть розміститися обмежена кількість осіб. Квартира набагато ж функціональніша та й поселитися тут зможуть в середньому від 2 до 6 людей. А різноманітність пропозицій, від квартир економ до бізнес-класу, дозволить як просто провести ніч в орендованій квартирі, так і організувати ділову зустріч чи переговори.

Із наближенням футбольного чемпіонату Євро-2012 різко зросли ціни на готельні номери, які й до тепер були не малими. Забронювати номер у тризірковому готелі столиці на червень обійдеться втричі дорожче за сьогоднішню вартість. На вимогу директора УЕФА знизити вартість проживання для фанатів, влада пообіцяла прийняти усі необхідні запобіжні міри. Проте навіть тогорічне звільнення готелів від сплати податку на прибуток на 10 років не виявилося достатнім аргументом та важелем впливу, щоб приборкати їхні бізнесові запити. У 2011 році в Україні звели, реконструювали та реставрували понад 40% усіх готельних номерів. Складається враження, що їх власники намагаються відбити усі вкладені кошти протягом місяця, за рахунок євро фанатів.

Зростають ціни не лише на готельні номери. Серед фаворитів також власники хостелів, яких у Києві з осені 2011 року збільшилося на півтора десятки, вартість доби проживання у яких складе від 50 до 110 євро. За ці гроші у Польщі можна буде зняти номер для двох у двозірковому готелі з вигодами на поверсі. За місце у палатці в Києві правитимуть 20-70 євро.

Завищені ціни на житло та відсутність достовірної інформації, яка б представляла країну за кордоном відлякують європейців. Проте найжахливішими виявляються аферисти, корі організовують афери, здаючи неіснуюче житло та номери у готелях чи перездаючи їх по кілька разів.

Ініціатива, яку проявила українська влада, дозволивши відкрити українське небо для європейських авіакомпаній, дозволить фанатам, котрі не зможуть дозволити собі проживати в Україні того ж таки дня, що й відбуватиметься футбольний матч, повернутися додому. Проте будемо надіятися, що європейців зацікавить Україна, вони захочуть залишитися тут на час чемпіонату чи потім ще не раз захочуть сюди повернутися.Коментарі: