Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Яка нерухомість користується попитом в українців

Всім відомо, що вкладати гроші у нерухомість завжди було вигідно. Адже нестабільність фінансових ринків та інфляція не гарантують збереження Ваших коштів. Остання надія українців – банки, проте й вони останні часом втратили у людей довіру, адже часто власні гроші, зароблені важкою працею, доводиться отримувати частинами на протязі кількох місяців. Якщо ж банк збанкротував, то повернути вкладені кошти навряд чи вдасться.

Яка нерухомість користується попитом в українців та куди найвигідніше вкладати гроші.

Враховуючи прийняті законопроекти про податок на нерухомість та розкіш, вигідніше придбати малогабаритне житло. Тим більше зараз однокімнатні квартири користуються надзвичайним попитом у орендарів. По-перше, вони коштують дешевше і уже за 30-35 тис. дол. у Львові можна придбати однокімнатну квартиру у пристойному районі міста. По-друге, купивши малогабаритне житло із центральним опаленням, Ви менше сплачуватимете за комунальні послуги у тому випадку, якщо проживатимете у квартирі самі. Щоб житло не простоювало, його можна здавати в оренду молодим сім’ям, а прибуток складатиме від 1500 грн. в місяць. Оренда квартири подобово Львів прибутковіша справа, займатися якою можна самостійно або ж доручити своє нерухоме майно перевіреній компанії, яка не один рік працює у цій сфері. У цьому випадку прибуток складатиме від 4 тис. грн. в місяць. Проте коштуватиме однокімнатна квартира в центрі від 1600 дол. за кв. м.

Із наближенням футбольного чемпіонату Євро-2012 кількість квартир, котрі здаються в подобову оренду зростає, а вартість житла в центрі міста невпинно росте ось уже кілька місяців поспіль.

Завдяки тому,що попит перевищує пропозицію, добре продаються маленькі магазини на перших поверхах будинків, розміщених у центральній частині Львова. Квадратний метр для комерції обійдеться Вам від 2 тис. дол.

Якщо Ви маєте можливість придбати двокімнатну квартиру, то обійдеться вона в 50-60 тис. дол. Таке житло найчастіше здають в оренду кільком студентам, а прибуток складатиме від 2 тис. грн.

За ці ж гроші Ви зможете придбати будиночок під Львовом площею 120-150 кв. м., проте без ремонту, з ділянкою у кілька соток. Перевагою є те, що Ви позбудетеся шумних сусідів, матимете місце для власного гаража, а любителям висаджувати квіти чи власні помідори відкриється величезне поле діяльності. Проте котедж під містом потребуватиме постійних витрат на ремонт будинку всередині, зовні та прибудинкової території. Також врахуйте витрати на пальне для автомобіля.

Врахуйте й те, що вартість житла в основному залежить від попиту і якщо сьогодні трьохкімнатні квартири відносно дешеві, адже зазвичай зараз купують малогабаритні однокімнатні квартири, то користайтеся цим шансом. І обов’язково торгуйтеся, адже кожен другий об’єкт нерухомості продають по завищеній ціні. Навіть якщо у Вас немає всієї суми та можливості отримати кредит в банку, сміливо називайте суму на 15-20% нижчу. Можливо саме це допоможе Вам знизити вартість житла до рівня Вашої платоспроможності.Коментарі: