Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

На залізничному вокзалі Львова буде Wi-Fi

На засіданні робочої групи «Вокзал» було погоджено, що на території залізничного вокзалу у Львові буде Wi-Fi-зона. Йдеться про перони, зали очікування. Заплановано, що Wi-Fi запрацює з кінця квітня. Для працівників залізниці буде проведено 4 великі тренінги зі спілкування.

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

«Світ мобільний і всі, хто приїжджає, особливо іноземні туристи, користуються Інтернетом. На час Чемпіонату і на потім буде безоплатний Wi-Fi. Це певний стандарт, який ми ставимо для себе, як для привітного міста, міста, яке з радістю приймає гостей. Також цей весь сервіс залишиться для львів’ян. Якість обслуговування для всіх має бути хороша», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. Також приїжджі з допомогою безкоштовного інтернету зможуть швидше зняти номер у готелі чи знайти квартири подобово у Львові з Wi-Fi.

За словами мера, на вокзалі також будуть безоплатні туалети, що є також важливо, бо вони, як правило, на вокзалах у світі є безкоштовними.

Нагадаємо, до Євро-2012 у Львові сформовано 17 робочих груп. Загалом у кожну групу входить 10-12 людей різного профілю, які разом працюють над питаннями підготовки та проведення Євро 2012 у тому чи іншому напрямку.Коментарі: