Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Травневі свята та подобова оренда квартир у Львові

Цього року на травневі свята більшість українців відпочиватимуть чотири дні. Хтось віддасть перевагу пасивному відпочинку удома на канапі, інші саджатимуть улюблені літом огірочки, проте більшість, мабуть, віддасть перевагу активному відпочинку і вирушить у подорож . Оскільки часу на довгі закордонні поїздки замало, можна вирушити цікавими містами та місцями України, яких існує чимало і я впевнений, що більшість із нас їх ще не бачили.

За останні кілька років популярність подорожувати Україною зросла на 15 % і лідерами туристичних маршрутів стали такі міста як Київ, Львів та Одеса. Разом із ними розвинулася подобова оренда квартир у Львові та інших містах. Цей вид проживання до вподоби туристам – нижча вартість та домашня атмосфера у будь-якому місті.

Популярність Києва пояснюється величчю столиці, яку хоча б раз у житті хочуть побачити і відчути більшість українців із віддалених регіонів країни. Також до Києва мандрують туристи із сусідніх країн та Європи, адже з кожним роком Україна набуває певної популярності у світі. З приближенням футбольного чемпіонату Євро-2012 Київ уже відвідало чимало представників футбольних фанатів та об’єднань, котрі планують приїхати у червні, суттєво збільшивши свою чисельність.

Одеса - старе, проте надзвичайно красиве місто із цікавою історією. А ще це курортне місто із чудовими пляжами та розвиненою інфраструктурою . Щороку його відвідують понад півтора мільйона туристів впродовж цілого року і більшість із них повертаються сюди наступного року.

Немає, мабуть, закоханої пари, котра б хоч раз не побувала у Львові. Це чудове місто притягує туристів немов магніт своєю цікавою та дивною архітектурою , вузенькими заплутаними вуличками, десятками церков та музеїв, а ще найрізноманітнішими фестивалями та забавами, найсмачнішою кавою та різноманітними львівськими смаколиками. На західній Україні збереглися традиції та обряди, які підтримують та шанують. Саме вони притягують сюди туристів зі східної та центральної України під час Різдва, Пасхи та інших свят. У Львові по-справжньому вміють веселитися, адже саме тут протягом року проходить близько двох десятків фестивалів, концертів, забав і народних гулянь на вулицях міста, в міському парку та Шевченківському Гаю – народному музею архітектури і мистецтва під відкритим небом.

Поїздка в одне із цих міст займе у Вас від одного до трьох днів плюс дорога. Витрати залежатимуть від того їдете Ви самостійно чи з допомогою туристичної компанії. Якщо їдете самостійно, то витрати становитимуть від 500 до 800 грн. з особи. Сюди входитиме дорога (плацкарт коштуватиме в середньому 100 грн.), житло (оренда квартири подобово 200 - 400 грн.), харчування, розваги та квитки у визначні пам’ятки та музеї, проїзд по місту. Подобова оренда Львів пропонує туристам для проживання однокімнатні та двокімнатні квартири у самому центрі від 200 грн., а з вікна квартири відкриватиметься панорама центральної частини старого Львова. Житло у Києві обійдеться трохи дорожче, в середньому однокімнатна квартира в центрі коштуватиме від 350 грн.

Подорожуючи самостійно, складіть детальний маршрут поїздки та руху по місту, щоб не пропустити чогось цікавого. Для цього можете пошукати інформацію про визначні місця або ж попросити допомоги у друзів із міста, котре збираєтеся відвідати.

Вирушаючи у подорож із туристичною компанією Ви витратите трохи більше, ніж подорожуючи самостійно. Ви також оплачуватимете самі дорогу і проїзд по місту, а ще зазвичай туристів поселяють у дво- чи тризірковий готель. Проте позитивним являється насичена програма і вирушаючи додому Ви будете переконані, що побачили найцікавіші на найвизначніші пам’ятки та місця у цьому місті.Коментарі: