Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Як повинна виглядати квартира для подобової оренди

Не секрет, що багато корінних жителів Києва не тільки не відчувають дефіциту житла, але і володіють двома, а іноді і трьома і більше квартирами, що дісталися по спадку або купленими про запас.

Для того, щоб житло не простоювало кияни досить часто наважуються здавати його в оренду. Невеликий додатковий дохід така діяльність приносить. Проте одна справа здати квартиру надовго - пів-року, рік, і зовсім інше - спробувати заробити більше і здавати квартиру в Києві подобово. Тут не вийде здати в оренду приміщення в такому стані, в якому воно Вам дісталося, із старими меблями, деяким ремонтом і без пристойної побутової техніки. У такому вигляді Ви навряд чи зможете здати житло пристойним клієнтам, а значить і заробіток буде невеликим. У такому разі прийдеться витратитися на ремонт і оснащення квартири в стилі сучасних готелів і аппартаментів.

Як же повинна виглядати квартира для здачі подобово в столиці України?

Обмовимося, мова йде про здачу подобово, а не погодинно. Тобто ми зараз говоримо не про створення "гніздечок для інтимних утіх" із специфічним дизайном в червоних тонах, а про звичайне житло для наїжджих бізнесменів, туристів, сімей. Перш за все, незалежно від цінової категорії, на яку Ви претендуєте, необхідно виконувати ремонт в квартирі в нейтральних фарбах, із застосуванням якісних матеріалів. У якості зацікавлені перш за все господарі.

Оскільки хороші матеріали мають на увазі тривалішу і безпроблемну експлуатацію і прибирання приміщень. Якісна, але не надхмарно дорогі меблі повинні мати функціональний і сучасний дизайн, відповідати модним європейським тенденціям. Готуючи квартиру для здачі в оренду подобово необхідно також забезпечити її стандартним набором побутової техніки - телевізор, інтернет-модем, чайник, мікроволновка, стіральна машина, праска, фен і так далі. При устаткуванні квартири високої цінової категорії слід також мати посудомийну машину, комплекти нового посуду і постільної білизни.

Однак слід пам'ятати, що дорогі квартири для подобової оренди повинні знаходитися в престижному районі, із зручними комунікаціями, в оточенні кафе, магазинів, ресторанів, банків. Це необхідна умова, оскільки гості що готові платити подорожче, шукатимуть квартиру саме з такими параметрами. Їм необхідна зручність не тільки в самій квартирі, але і можливість вийти і без проблем дістатися до офісів, історичних об'єктів, театрів і місць скупчення хороших магазинів і ресторанів.Коментарі:

Вика local Власник Віка
Абсолютно согласна с авторами статьи, хотя престижность проживания в Киеве уже не в прямой зависимости от близости к Крещатику. Квартиры посуточно на левом берегу не менее престижны, улицы тихие и оснащены бесплатными парковками возле домов, большие супермаркеты с огромным выбором продуктов и это все на расстоянии пешей прогулки от снятой квартиры.
Відповісти | 18.05.2012, 20:43
Алла local Власник Алла
очень жаль что многие хозяева вообще не понимают что такое посуточная аренда......однодневные хозяева, грязные квартиры......отсутствие документов........будьте осторожны. не экономьте на своей безопасности, нервах и ОБЯЗАТЕЛЬНО ТРЕБУЙТЕ ДОКУМЕНТЫ У ХОЗЯЕВ.
Відповісти | 22.06.2012, 00:16