Miete - квартири в Україні
Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до
Головна - Всі пропозиції - Кіровоградська область

Квартири подобово у Кіровоградській області

Поділитись з друзями

К-сть кімнат

Переваги

Квартира подобово по вул. Преображенська, 6 (Кiровоград)
1200
грн
Кімнат: 2 | Місць: 4 | Поверх: 1
Квартира подобово по вул. Преображенська, 8 (Кiровоград)
600
грн
Кімнат: 1 | Місць: 2 | Поверх: 1
Квартири подобово у Кіровоградській області
Портал подобової оренди Miete.com.ua - пропонує Вам квартири подобово в містах Кіровоградської області. Ви можете ознайомитися з описом, фотографіями і розташуванням кожної квартири, а також дізнатися контактні дані власника житла.
Оренда квартир у Кіровоградській області - це ідеальне вирішення для проживання під час відрядження, ділової поїздки, а також відпочинку компанією.
Широкий спектр представлених квартир у Кіровоградській області дозволить Вам зняти квартиру подобово, враховуючи Ваші побажання. За допомогою нашого сайту Ви зможете зняти подобово квартиру різної цінової категорії - апартаменти від економ до vip-класса.
Квартири у Кіровоградській області - комфортні, укомплектовані всією необхідною побутовою і відео технікою, посудом, рушниками, ліжком, цілодобовою гарячою і холодною водою.
Квартири подобово в Кіровограді та інших містах Кіровоградської області - це найкращий варіант для Вас. Адже подобова оренда квартир - це вигідна ціна, зручне місцеположення, конфіденційність. За допомогою miete.com.ua - Ви легко підберете житло у Кіровоградській області для себе.

Квартири подобово у Кіровоградській області - оренда квартир в Кіровоградській області - зняти квартиру подобово Кіровоградська область - житло у Кіровоградській області.