Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:

Про нас

Miete - портал подобової оренди житла в Україні без посередників. Інтернет проект «Miete» (з німецької Оренда) був створений в 2010 році у місті Львові, успішно працює 10 років з 2011 року. На сьогоднішній день в базі даних налічується більше 20000 квартир з різних міст України. Кожний місяць понад 150 тисяч гостей шукають житло на Miete.com.ua для себе та своїх друзів. У будь-який сезон ви знайдете квартиру, яка підходить саме вам.
Наша ціль - спростити життя для людей, охочих здати або зняти квартиру на своїх умовах. Ми робимо все для того, щоб зробити подорожі по Україні доступними для кожного.

Як тут все влаштовано?

Власники самостійно розміщують об'єкти подобової оренди на нашому сайті. Всі об'єкти проходять ручну перевірку. Ми зробили процес пошуку та бронювання квартири дуже простим і зручним, на свій вибір - ви можете подзвонити напряму власнику квартири або відправити заявку на бронювання і домовитися про умови оренди без посередників. Реєстрація на сайті безкоштовна, зареєструватися можна як власник квартири або гість.

Я власник, хочу «здати» квартиру

Після успішної реєстрації ви отримаєте доступ до особистого кабінету, де зможете:

  • управляти своїми об'єктами
  • управляти календарем зайнятості
  • приймати заявки на бронювання
  • робити пропозиції гостям, які шукають житло та вести діалог за допомогою внутрішньої системи повідомлень.

Я гість, хочу «зняти» квартиру

Після успішної реєстрації ви отримаєте доступ до особистого кабінету, де зможете:

  • управляти своїми оголошеннями про пошук житла
  • приймати пропозиції від власників
  • зберегти список обраних варіантів розміщення
  • відправляти заявки на бронювання та вести переписку з власниками за допомогою внутрішньої системи повідомлень.

Важливо знати!

Ми тісно співпрацюємо з власниками квартир, щоб разом забезпечити гостям найбільш комфортне перебування. Гарантуємо, що ми припиняємо співпрацю з власниками, на яких поступило більше двох обгрунтованих скарг!
Якщо у вас виникли питання або зауваження, а також пропозиції щодо роботи сайту просимо звертатися за адресою електронної пошти - info@miete.com.ua або в службу підтримки. Ми завжди раді допомогти вам.