Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:

Правила та умови

Угода користувача
Дана Угода користувача (далі "Угода") укладається між Вами (далі "Користувач") і Miete.com.ua (далі «Адміністрація») і регулює всі види використання інтернет-сайту miete.com.ua (далі "Сайт"), який управляється ФОП "Яців Віталій Богданович", що діє на підставі Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань № 2 108 000 0000 003834 від 02.03.2011 року, послуг, які надає Адміністрація, за допомогою Сайту і всієї інформації, яка доступна на Сайті. Моментом укладення цієї Угоди користувача вважається момент будь-якої взаємодії користувача з сайтом.

1. Загальні положення
1.1. Користувач зобов'язаний уважно ознайомитися з Угодою перед використанням Сайту. Використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач надає свою згоду на обов'язковість дотримання умов цієї Угоди з Адміністрацією. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами Угоди (повністю або частково) – просимо не використовувати і/або покинути сайт.
1.2. Інформація про об'єкти нерухомості на Сайті надана тільки для ознайомлення. Всі угоди щодо об'єктів нерухомості укладаються між Користувачами безпосередньо, без участі Адміністрації. Адміністрація не є учасником таких угод.
1.3. Пользователь не имеет права использовать Сайт и не может принять условия Соглашения, если он не достиг установленного законом возраста, когда он имеет право заключать такие соглашения.
1.4. Если закон страны проживания или нахождения Пользователя запрещает использовать Сайт по любым причинам, Пользователь не должен использовать Сайт, а если продолжает пользоваться Сайтом, то делает это на собственный риск и под собственную ответственность. При цьому всі умови даної Угоди залишаються в силі.
1.5. Вся інформація, яку надає Користувач на сайті, повинна бути достовірною, логічною і актуальною.
1.6. Забороняється розміщувати незаконно отриману приватну та конфіденційну інформацію.
1.7. Використовувати Сайт дозволено Користувачу, який прийняв всі умови цієї Угоди, і інші правила, передбачені на Сайті.
1.8. Забороняється розміщувати інформацію що порушує авторські права третьої сторони, патентне право, комерційну таємницю, копії сайтів або окремо взяті сторінки, зображення і тексти, розміщені в інтернеті, якщо копіювання заборонено власниками оригіналу.
1.9. Забороняється розміщувати інформацію пов'язану з насильством, пропагандою ненависті, наклепом або образою третіх осіб і організацій.

2. Правила розміщення інформації
2.1. Забороняється публікувати оголошення великими літерами, використовувати будь-які графічні символи і знаки (наприклад, кілька поспіль знаків оклику, написання слів з пробілами між б у к в а м и) для виділення оголошення в загальній масі.
2.2. Забороняється реєстрація агентів (посередників) під виглядом власника об'єктів нерухомості.
2.3. Забороняється публікація фотографій, які не відносяться до об'єкта здачі, а також фотографії з водяним знаком іншого ресурсу.
2.4. Вказуйте в оголошеннях ту область і місто, які відповідають місцезнаходженню об'єкта здачі.
2.5. Забороняється рекламувати будь-які ресурси в оголошеннях і на сайті, а також спам, шкідливі програми, які призначені для порушення, знищення програм, серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в інтернеті, а також посилання на подібну інформацію.
2.6. Забороняється розміщувати свідомо помилкову інформацію про об'єкт здачі, занижувати вартість об'єкта, вказувати неправдиві особисті дані.
2.7. Забороняється реєструвати безліч акаунтів однією особою. Під безліччю розуміється кількість більше одного акаунта.
2.8. Забороняється розміщувати оголошення які не стосуються подобової оренди нерухомості. Наприклад: продам квартиру, здам квартиру на тривалий період, куплю будинок - не належать до тематики нашого сайту.
2.9. Забороняється розміщувати в оголошенні кілька пропозицій.
2.10. Забороняються скорочення в заголовку і описі оголошення. Тема оголошення повинна його виділяти і передавати його суть.
2.11. Дозволено додавати до 9 фото. Розмір фото повинен бути 400х300 px (пікселів) або кратним цьому розміру.
2.12. Не рекомендується дублювати поля "Ім'я", "Телефон", "Електронна пошта" в тексті самого оголошення. Подібні оголошення можуть бути відхилені модератором.
2.13. Вся інформація, яку Ви надаєте на Сайті, повинна бути достовірною, логічною і актуальною.

3. Права Адміністрації
3.1. Адміністрація має право:
3.1.1. блокувати і/або видалити Ваш реєстраційний запис (акаунт) та додану Вами інформацію в будь-який час з причин порушення умов цієї Угоди, а також на свій розсуд, якщо ми вважаємо, що це буде в наших інтересах або в інтересах наших користувачів без повідомлення користувача;
3.1.2. не роз'яснювати причини видалення оголошень. Всі заходи з видалення оголошень пов'язані виключно з боротьбою за якість бази оголошень, а також дії проводяться з метою відсіву оголошень шахраїв і осіб, які надають посередницькі послуги;
3.1.3. має право в односторонньому порядку змінювати вартість, види і терміни дії послуг, які надаються в рамках Сайту з попереднім повідомленням користувачів не менше ніж за 3 (три) календарні дні.

4. Руководство Користувача
4.1. Користувач зобов'язується:
4.1.1. прийняти всі умови цієї Угоди, та інші правила, передбачені на Сайті;
4.1.2. при реєстрації надати правдиву, точну і повну інформацію про себе з питань, запропонованих в формі реєстрації і в формах в розділі сайту «Особистий кабінет», і підтримувати цю інформацію в актуальному стані;
4.1.3. після закінчення кожної сесії роботи з Сайтом здійснювати завершення роботи зі свого облікового запису натисканням кнопки «Вихід»;
4.1.4 підтвердити, що несе відповідальність за всю інформацію, яку завантажує на Сайт, відправляє по електронній пошті або ж надає через Послуги та даний Сайт;
4.1.5. дотримуватися вимог Угоди користувача та чинного законодавства України;
4.1.6. не здійснювати дій, які впливають на нормальну роботу Сайту;
4.1.7. не використовувати Сайт та/або Послуги для здійснення будь-яких незаконних дій, які суперечать даній Угоді і законодавству України;
4.1.8. самостійно нести відповідальність перед третіми особами за свої дії або бездіяльності при використанні Сайту;
4.1.9. самостійно і за свій рахунок врегулювати всі претензії третіх осіб, які пов'язані з дією або бездіяльністю Користувача при використанні Сайту;
4.1.10. оплачувати Послуги відповідно до умов Угоди користувача;
4.1.11. не проводити несанкціоновані масові розсилки листів і/або повідомлень з рекламою, використовуючи Сайт;
4.1.12. не намагатися отримати доступ до облікового запису інших Користувачів;
4.1.13. не розміщувати на Сайті інформацію, яка може порушити права та інтереси інших Користувачів і третіх осіб.

5. Звільнення від гарантії та обмеження відповідальності
5.1. Адміністрація не дає ніяких гарантій:
5.1.1. що Послуги будуть відповідати вимогам або очікуванням Користувача;
5.1.2. що Послуги будуть надаватися безперервно, швидко, надійно, своєчасно, безпечно, без будь-яких збоїв і без помилок;
5.1.3. що будь-які помилки в Сайті будуть виправлені;
5.1.4. що результати, які можуть бути отримані за допомогою використання Сайту або Послуги, будуть точними і надійними;
5.1.5. що будь-яка інформація Користувача не буде видалена.
5.2. Адміністрація не несе відповідальності за неможливість використання Послуг, що виникла внаслідок неможливості доступу Користувача до Сайту.
5.3. Адміністрація не несе відповідальності перед Користувачем за будь-які збитки, понесені Користувачем внаслідок:
5.3.1. використання Сайту;
5.3.2. неможливості використання Сайту;
5.3.3. взаємодії Користувача з іншими Користувачами;
5.3.4. несанкціонованого використання облікового запису Користувача;
5.3.5. заяв або поведінки будь-якої третьої особи в ході використання Сайту або по відношенню Сайту.
5.4. Сайт може містити посилання на інші ресурси, але не несе ніякої відповідальності за доступність таких ресурсів, їх змістовне наповнення, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням інформації, отриманої з таких ресурсів.
5.5. Адміністрація залишає за собою право в будь-який час змінювати або припинити роботу сайту без попередження, після чого адміністрація не несе відповідальності перед Вами або перед будь-якою третьою стороною, в будь-якій формі, за будь-які зміни, призупинення або припинення роботи сайту.
5.6. Адміністрація не гарантує відповідність Сайту цілям і очікуванням Користувача.
5.7. Адміністрація не здійснює обов'язкової перевірки розміщеної користувачем інформації.

6. Вартість послуг
6.1. Створення на сайті облікового запису, доступ до розділу сайту «Особистий кабінет» здійснюється безкоштовно. Додаткові послуги надаються за плату, розмір якої встановлюється Адміністрацією на умовах опублікованих в розділі «Для власників».

7. Відповідальність сторін
7.1. Відповідальність за всю інформацію про об'єкти нерухомості, представлених на Сайті, включаючи опис, місце розташування, фотографії та ціни, несе Користувач даного об'єкта, який надав цю інформацію.
7.2. За невиконання або неналежне виконання зобов'язань по Угоді користувача, Сторони несуть відповідальність, передбачену Угодою та чинним законодавством України.
7.3. У разі пред'явлення щодо Адміністрації судового позову з боку інших Користувачів або третіх осіб, пов'язаного з наданої Користувачем недостовірної Користувальницької інформацією, розміщенням Користувачем інформації на Сайті, Користувач зобов'язується компенсувати всі витрати Адміністрації, пов'язані з розглядом такого позову в суді.

8. Конфіденційність
8.1. Використовуючи Сайт, Користувач надає свою згоду Адміністрації на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності. Цей розділ описує умови зберігання, використання та обробки наданої Користувачем персональної інформації Адміністрацією.
8.2. Згода з цією Угодою, означає, що Користувач також погоджується і з Політикою конфіденційності.
8.3. Адміністрація зобов'язується здійснювати захист персональних даних Користувача від неправомірного доступу, знищення розміщеної Користувачем інформації, а також від інших неправомірних дій у відношенні такої інформації усіма технічними засобами в її розпорядженні.

9. Додаткові умови
9.1. Адміністрація має право вносити зміни в дану Угоду. У разі внесення до Угоди істотних змін, Адміністрація додатково повідомить Користувача про ці зміни по електронній пошті. Всі зміни Угоди набувають чинності з моменту їх публікації. Використовуючи Послуги або Сайт Користувач підтверджує свою згоду з новими умовами Угоди в редакції, яка діє на момент використання Користувачем послуг або Сайту.
9.2. Адміністрація не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов цієї Угоди, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення інформаційних даних та інших технічних питань.
9.3. Користувач надає Адміністрації право надсилати Користувачеві повідомлення, які містять інформацію про Сайт, послуги Адміністрації та іншу інформацію. Користувач погоджується з тим, що такі повідомлення не розглядаються Сторонами як «спам» (повідомлення, в тому числі рекламного характеру, які Користувач не бажає отримувати).
9.4. Жодна частина цього Сайту та інформації наданої на ньому не може бути використана, перетворена, переведена на іншу мову в будь-якій формі і будь-якими засобами без спеціального письмового дозволу Адміністрації Сайту.
9.5. Будь-які питання, коментарі, зауваження Користувача повинні направлятися Адміністрації за наступною адресою електронної пошти info@miete.com.ua. Адміністрація не гарантує відповідь на запити, питання, пропозиції та іншу інформацію, спрямовані йому будь-яким іншим способом.