Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

19 Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові»


Ось і знову Львів зустрічає осінь, а разом і з нею найочікуванішу подію - 19 Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові». Впродовж 12-16 вересня місто перетвориться на масовий центр популяризації читання вітчизняних та закордонних книг. Основним місцем проведення заходу вважається палац Потоцьких, що знаходиться за адресою вул. Коперника, 17, проте різноманітні події та акції, читання книг, дискусії та майстер-класи проходитимуть у театрах і музеях міста, бібліотеках, мистецьких галереях та кав’ярнях.

Форум видавців у Львові – визначна подія не лише для України. Він включений у Франкфуртський календар найважливіших міжнародних книжкових подій світу. Цього року очікується, що форум відвідають понад 800 учасників із майже двох десятків країн світу, серед яких Україна, Росія, Польща, представники із ряду країн Європи. Тут вони представлятимуть свої останні видання, ділитимуться досвідом, проводитимуть різноманітні дискусії і звичайно ж роздаватимуть автографи.

У програму входитимуть:

- 7 Львівський міжнародний літературний фестиваль з темою «Література та подорожі» представлятиме громадськості різноманітні фестивалі та літературно-мистецькі заходи, а також відомих письменників та гостей.
- Премія «Книга Форуму-2012» обиратиме найкращі українські видання із 100 українських видавництв та понад 300 книг.
- Видавничий бізнес форум, на якому оцінюватимуть стан українського книжкового ринку, світові тенденції і їх втілення в Україні та питання видавництва on-line книг
- 19-й Міжнародний книжковий ярмарок, котрий проходитиме на території Палацу мистецтв пропонуватиме українські та іноземні книги, періодичні видання, програмне забезпечення, аудіо- та відеопродукцію. Також тут проходитимуть найрізноманітніші заходи в яких всі охочі зможуть взяти участь.

Щороку львів’яни охоче відвідують форум видавців, адже тут можна знайти цікаву наукову, фантастичну, історичну чи дитячу літературу, книги для душі чи для навчання за значно нижчими ніж у магазинах цінами, адже книги тут пропонують самі видавництва. Чисельність відвідувачів та їх зацікавленість із інших міст України щороку значно зростає. А тим хто й досі сумнівається, радимо відкласти усі справи на наступний тиждень і вирушати до Львова. Оренда квартири подобово у Львові вирішить Ваші проблеми із житлом, а у цей час Ви зможете поринути у цікавий і надзвичайний літературний світ, котрий пануватиме у місті до кінця цього тижня.


Коментарі: