Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Новини і просто корисні поради

У 2011 році ціни на житло не робили різких стрибків і на ринку в цілому спостерігалася стабілізація ситуації, але в новому році експерти пророкують істотні зміни в плані вартості житлової нерухомості.
Яка ситуація на ринку нерухомості сьогодні та чого слід очікувати уже найближчим майбутнім?
Сьогодні простежується непоодинокі випадки купівлі квартир в будинках, розташованих на вулицях, прилеглих до стадіону "Олімпійський" для подальшого їх використання у вигляді оренди квартиры в Киеве посуточно та створення хостелів.
На початку грудня відбулося жеребкування, де визначилися основні суперники, розклад матчів і міста, які будуть їх приймати. Як же відреагували на це футбольні фанати і самі футболісти?
1 січня старт нової радіально-хордової схеми руху маршруток у Львові провалився: не задоволені ні пасажири, ні водії.
Бажаємо Вам і Вашій сім'ї сімейного благополуччя, радісних усмішок, драконівське здоров'я :), любові і миру, процвітання і достатку.
Де розмістяться збірні країн-учасниць єврочемпіонату та футбольні фани дізнаємося уже в січні 2012.
Чи отримають ІТ-компанії Львова в найближчому майбутньому на пільгових умовах землю під будівництво житлових будинків для своїх працівників.
Як українці реагують на нестабільність політичної та економічної ситуації в країні та світі, коливання курсів валют, паспортний контроль при обміні валюти, оцінку вартості житла Фондом Держмайна та контроль щодо операцій купівлі-продажу житла з боку податкової інспекції та інші нововведення?
На пл. Ринок у Львові поруч із різдвяним ярмарком з’явиться іce-house, всередині якого розмістять льодові скульптури.
Сторінки: 2 3 4 5 6 7 8 9 10