Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Новини і просто корисні поради

Кожен, хоча б раз в житті, зобов'язаний відвідати це дивовижне місто. Ми зібрали найцікавіші місця. Після їх відвідин кожен буде зачарований унікальним шармом міста.
Цьогоріч на травневі свята приходиться ще й Великдень, а отже програма заходів у Києві, Львові та Одесі обіцяє бути ще більш насиченою, ніж зазвичай. Тому плануючи візит на початку травня в котресь з цих міст, план відпочинку краще продумати наперед, щоб не пропустити найцікавіше.
Перші тижні грудня – це своєрідний перехідний період між стабільними в ціновому плані осінніми місяцями та передсвятковим подорожчанням квартир подобово. В одних містах власники вже підняли вартість оренди, в інших – не квапляться з цим.
Найбільші міста країни завжди готові запропонувати приїжджим багато цікавих подій. Cитуація на ринку подобової оренди якнайкраще сприяє візиту. Але на які ціни слід розраховувати, де саме і за скільки можна зняти квартири подобово у Києві, Львові чи Одесі?
Наближаються травневі свята. За різними джерелами на ці вихідні Львів очікує прийняти 100-150 тисяч туристів. Цифри вражаючі. А от чи виправдалися очікування власників житла, котрі здають квартири у подобову оренду.
Новий рік у Чернівцях - дуже яскраве та колоритне свято. Не дивно, що на новорічні та різдвяні свята квартири подобово в Чернівцях дуже популярні.
Щоб насолодитися неймовірною львівською атмосферою, варто лише подбати про житло на період свого перебування у місті. Найзручнішим варіантом на свята, та й у інші дні, стане подобова оренда квартир.
28-30 вересня у Львові проходив шостий кавовий ярмарок "На каву до Львова", де кавомани визначали найкращу кав'ярню міста.
18-22 вересня відбудеться 26 Міжнародний книжковий "Форум видавців" у Львові. Як пройде Львівський книжковий ярмарок в цьому році.
Менше ніж за тиждень ми святкуватимемо Світлу Пасху – свято, яке прийнято святкувати усією родиною, в колі родичів та друзів.
Сторінки: 1 2 3 4