Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Новини і просто корисні поради

Чи вдасться знизити вартість житла для фанатів Євро-2012 за ці три місяці чи все ж таки гостям доведеться переплачувати у кільканадцять разів?
Яким подарунком на 8 березня можна вирізнитися і урізноманітнити набір святкових подарунків коханій дівчині чи жіночому колективу на роботі?
У Україні за сто днів до початку Євро-2012 потрібно вирішити питання про зниження цін на проживання у ряді готелів, заявив операційний директор УЄФА Events SA Мартін Кален.
У зв'язку з проведенням чемпіонату з футболу Євро - 2012 в Києві з'явилося чимало нових вакансій. Серед них: стюарди на стадіони, продавці сувенірної продукції, прибиральники та покоївки.
Чого слід очікувати під час Євро-2012? Чи відповідатиме встановлена ціна європейській якості та чи готові туристи платити таку суму за проживання в українських готелях?
Наскільки дорогим виявиться українське житло для європейців та куди заведе жадність власників під час чемпіонату із футболу Євро-2012?
Як приємно відпочити протягом кількох святкових днів та не завдати значної шкоди гаманцю та сімейному бюджету? Пропонуємо кілька популярних бюджетних варіантів відпочинку у сонячному Криму, засніжених Карпатах чи за кордоном.
У структурі пропозиції об'єктів готельної нерухомості як і раніше переважають бюджетні готелі і готелі середньої цінової категорії.
Чим незадоволені фанати, відвідавши Київ, та скільки коштуватиме доба проживання у кемпінгах, хостелах та який попит буде на квартиры посуточно Киев.
Хто сьогодні є реальним покупцем української житлової нерухомості і для кого забудовники зводять сотні житлових комплексів тільки в одній столиці, якщо купівельна здатність нібито так і не оговталася після кризи?
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8