Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Новини і просто корисні поради

Бажаємо Вам і Вашій сім'ї сімейного благополуччя, радісних усмішок, драконівське здоров'я :), любові і миру, процвітання і достатку.
19 грудня у Львові на пр. Свободи відбулося урочисте відкриття ялинки. Чого ще слід очікувати і що варто обов'язково відвідати туристам та гостям міста під час свят.
Квартиру на Новий рік зняти ще можна. Але власники просять за ніч місячну зарплату.
Як правильно та вигідно здати житло у подобову чи довготривалу оренду.
Які перепони можуть зустріти Вас на шляху до Львова у передсвяткові дні?
До Нового Року залишається все менше і менше часу, спливає він незамітно і уже менш ніж за місяць, а точніше за 37 днів і кілька годин, ми ввійдемо в новий 2012 рік. Хто й де його зустріне?
Якщо Ви приїхали до столиці, незалежно від Вашого статусу, Вам необхідно подбати про житло на ніч, кілька днів чи довготривалий термін.
Протягом року Львів відвідують численні туристи з понад 100 країн світу. Українці приїжджають до Львова зазвичай на свята - Пасху, Травневі свята, Новорічні свята та Різдво.
Одним з найдавніших і найкрасивіших міст України є, звичайно, Львів. Іншими словами українська Прага, тому його так полюбили європейські туристи, особливо поляки. Для поїздки не знадобиться величезних фінансових вкладень, хіба що на оренду квартири та квитки на дорогу.
22 та 23 жовтня у Львові відзначатимуть свято вул. Вірменської. Чому саме цієї вулиці, адже визначних вуличок у місті надзвичайно багато? На це існує кілька причин.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7