Квартири подобово в Україні
Реєстрація або Мій кабінет Увійти
Miete - квартири в Україні  
Список
Місто
Фільтри
Пошук квартири:
Кімнат до
Ціна до
Місць до

Новини і просто корисні поради

У структурі пропозиції об'єктів готельної нерухомості як і раніше переважають бюджетні готелі і готелі середньої цінової категорії.
Чим незадоволені фанати, відвідавши Київ, та скільки коштуватиме доба проживання у кемпінгах, хостелах та який попит буде на квартиры посуточно Киев.
Хто сьогодні є реальним покупцем української житлової нерухомості і для кого забудовники зводять сотні житлових комплексів тільки в одній столиці, якщо купівельна здатність нібито так і не оговталася після кризи?
На думку експертів тенденція здешевлення житла в новобудовах та на вторинному ринку збережеться в 2012 році.
9-12 лютого у львівському Палаці мистецтв вп’яте відбудеться найсолодше свято країни – “Свято шоколаду”. Цілих 4 дні на “Святі шоколаду” відбуватимуться найрізноманітніші мистецькі та солодкі події.
На що слід звернути увагу, вибираючи квартиру та завдяки чому суттєво знизити її вартість?
У приймаючих містах Євро-2012 офіційні фан-зони побудують в травні цього року. Кожний майданчик буде мати оператора, яскраве оформлення, всі зручності для уболівальників і зможе помістити як мінімум таку ж кількість людей, як на стадіоні.
Що уже вдалося зробити в процесі підготовки до чемпіонату Євро-2012 та яких змін очікують від України фанати, котрі побували цими днями у Києві.
Експерти склали список популярних та бюджетних варіантів проживання у готелях для гірськолижників.
Оренда житла залишається альтернативним виходом, без котрого просто не обійтися. Засвідчують це і агентства з нерухомості.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9